Martin Schuster

vedoucí programu

Šéfuje regionálnímu vysílání Českého rozhlasu České Budějovice.

Do Českého rozhlasu nastoupil 1. ledna 2003 po bezmála desetiletém působení v jihočeských rádiích Krumlov, Beat, Faktor a Gold. Svých prvních deset rozhlasových let zastával funkci vedoucího hudební redakce, pak dalších sedm pracoval jako hudební redaktor a od dubna 2019 má na starost celý program stanice.

V letech 2004 až 2015 připravoval a slovem provázel oblíbený pořad Šedesátka, zabývající se historií i současností české a světové populární hudby.

Po čtyři roky (2015 až 2019) pak profilový týdeník Kytary a klobouky, orientovaný na hudební žánry folk, country a blues.

Pro Český rozhlas Dvojka (tehdy ještě Český rozhlas Praha) v letech 2009 a 2010 natáčel hudební půlhodinky Písničkové básnění.

Od ledna 2013 vysílá Český rozhlas České Budějovice každý týden jeho pořad Kulatá muzika a od roku 2016 víkendovou rubriku Písničky z cizí kapsy.

Ve volných chvílích si rád zahraje na kytaru, pustí si v televizi hokej (zvláště v provedení NHL) a s výhledem do zeleně na samotě u lesa přemýšlí o tom, jak život běží.

Všechny články

Stránky

Sledujte nás

Kolegové