Světový hit z produkce The Beatles česky, zajímavě a po svém, zpívá Eva Pilarová jako Já čekám dál

Nezpochybnitelné vokální kvality Evy Pilarové přesvědčivě obstály v různých žánrech – od jazzu a swingu přes orchestrální populár až po hity naplněný písničkově-popový repertoár.

Její v rozsahu tříoktávový a v technice zpěvu perfektní hlas můžeme slyšet z dlouhé řady nahrávek, často obdařených lichotivým přízviskem evergreen. A vedle písniček, které vznikly z domácích zdrojů, samozřejmě i ve skladbách majících původ v zahraničí.

To je i případ songu Já čekám dál, v němž si Eva Pilarová a Orchestr Karla Vlacha zajímavě a po svém ušili na tělo tehdy už světový hit z produkce fenoménu jménem The Beatles.

Originál písně a českou coververzi můžete porovnat v rubrice Písničky z cizí kapsy.

autor: Martin Schuster | zdroj: Český rozhlas
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko