Hana Hosnedlová: Zmrzlina

17. srpen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jak si vyrobit skvělou domácí zmrzlinu? Poradíme vám! (ilustrační foto)
0:00
/
0:00

Zmrzlina patří k létu stejně neodlučně jako třeba voda a koupání. A nejvíce v obležení jsou, myslím, stánky se zmrzlinou točenou. V tom, který je nejblíž mému bydlišti, se vedle klasické vanilkové a čokoládové nabízí denně jiná příchuť.

autor: Hana Hosnedlová | zdroj:
Spustit audio

Související

  • Hana Hosnedlová: U řeky

    Raději se chodím koupat do rybníka nebo řeky než na úhlednou plovárnu s tyrkysově zbarveným bazénem. Mám pocit, že příroda přece jen poskytuje více soukromí.

  • Hana Hosnedlová: Japonka

    Mám spoustu přátel a kamarádů po celém světě. Zvláštní místo mezi nimi zaujímá přítelkyně z Japonska. Jmenuje se Megumi Kimura Asakura, je učitelkou hry na piáno.

  • Hana Hosnedlová: Opalování letos

    Miluju sluníčko. Bohužel, moje světlá blondýnkovská pleť už tak moc ne. Obvykle protestuje už při prvních teplejších jarních paprscích.

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser