The Little Willies – For The Good Times (2012)

26. květen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Norah Jones na festivalu Colours of Ostrava 2017

Že staré písničky nepatří do muzea, ale mají se – když jsou dobré – pořád zpívat a hrát, to není třeba vysvětlovat kapele The Little Willies, příležitostné partě, v níž si hlavně věkovité country a jazzové songy prozpěvuje hvězda jménem Norah Jones.

Už název alba For The Good Times předesílá, co nás čeká. Songy známé, příjemně interpretované a náladotvorné. V tom nejlepším smyslu.

Pusťte si je spolu s námi v Kulaté muzice.

autor: Martin Schuster | zdroj:
Spustit audio

Související

  • Jelen – Věci & Sny (2021)

    Ten, kdo aspoň trochu sleduje dění na tuzemské hudební scéně, už pár let ví, že když se řekne Jelen, není to jenom lesní sudokopytník, ale i pražsko-přibyslavská kapela.

  • Tom Jones – Surrounded By Time (2021)

    Velšský tygr Tom Jones, zpěvák mohutného barytonu, překročil osmdesátku. A i když už se zdálo, že uzavřel svou bohatou kariéru, máme tu jeho nové album Surrounded By Time.

  • Jaroslav Samson Lenk – Srdcem (2021)

    Jednadvacet písničkových zastavení se Samsonem Lenkem, tak můžeme nadepsat jeho novou desku nazvanou Srdcem. Právě tím prý vybíral z nahrávek z posledních 15 let.

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...