Český rozhlas pozval na svůj program na Zemi živitelce. Vystoupili Pavel Vítek, Leona Machálková nebo Petra Janů

30. srpen 2021

Už 47. ročník výstavy Země živitelka hostilo výstaviště v Českých Budějovicích. Jedné z nejvýznamnějších českých zemědělských akcí se účastnil i Český rozhlas.

Milovníci českých písniček a humoru si mohli užít Den s regionálními stanicemi Českého rozhlasu. Program v Pivovarské zahradě nabídl vystoupení Pavla Vítka, Leony Machálkové, Petry Janů, Davida Deyla a dalších.

Zároveň Český rozhlas z místa živě odvysílal dva pořady. Lidé viděli a slyšeli Václava Vydru a Janu Bouškovou jako hosty pořadu Slavné dvojice a pobavili se u pořadu Humoriáda, v němž na veselé příhody vzpomínali Petra Černocká, Uršula Kluková a Ondřej Kepka.

Celým dnem i živým vysíláním provedla moderátorská dvojice Patrik Rozehnal a Hanka Šoberová.

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...