Středeční Noční linka: Usínáte s rozečtenou knihou?

30. leden 2019

Čím jsou pro vás knížky? Uděláte si čas na jejich čtení? Jaký je váš oblíbený žánr? Máte něco právě rozečteného? Jaká kniha vám nedá spát? K jaké knížce se rádi vracíte? Hledáte v knihách i odpovědi na nejrůznější otázky a problémy?

Dlouhé zimní večery jsou pro čtení knih jako stvořené. Knížku pevně držíme a hltáme příběhy známých i méně známých autorů. Číst se dá i při poslechu rozhlasu. Možná po Noční lince také ještě saháte po knize. Kolik stránek najednou jste dokázali přečíst a byla nějaká kniha, kterou jste zvládli na "jeden dech"?

S moderátorem Noční linky Karlem Sladkým do vašich knihovniček nahlédneme, budete si povídat i o tom, co právě čtete, co máte rozečteného, ale také k čemu se rádi vracíte.

U Karla Sladkého to jasně vyhrává Malý princ a pak také Čtyři dohody. K nim se ostatně často a rád vrací. A vidíme co lidí si v dnešní době vytváří domněnky a zbytečně. Nevytvářet si domněnky - i to je jedna z dohod.

Jaké jsou vaše oblíbené knihy a doplňujete si ještě stále knihovnu o nové tituly? Kupujete nové knihy? Na vaše příběhy a vyprávění se už teď těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio