Středeční Noční linka: Usínáte s rozečtenou knihou?

Karel Sladký
Karel Sladký

Čím jsou pro vás knížky? Uděláte si čas na jejich čtení? Jaký je váš oblíbený žánr? Máte něco právě rozečteného? Jaká kniha vám nedá spát? K jaké knížce se rádi vracíte? Hledáte v knihách i odpovědi na nejrůznější otázky a problémy?

Dlouhé zimní večery jsou pro čtení knih jako stvořené. Knížku pevně držíme a hltáme příběhy známých i méně známých autorů. Číst se dá i při poslechu rozhlasu. Možná po Noční lince také ještě saháte po knize. Kolik stránek najednou jste dokázali přečíst a byla nějaká kniha, kterou jste zvládli na "jeden dech"?

S moderátorem Noční linky Karlem Sladkým do vašich knihovniček nahlédneme, budete si povídat i o tom, co právě čtete, co máte rozečteného, ale také k čemu se rádi vracíte.

U Karla Sladkého to jasně vyhrává Malý princ a pak také Čtyři dohody. K nim se ostatně často a rád vrací. A vidíme co lidí si v dnešní době vytváří domněnky a zbytečně. Nevytvářet si domněnky - i to je jedna z dohod.

Jaké jsou vaše oblíbené knihy a doplňujete si ještě stále knihovnu o nové tituly? Kupujete nové knihy? Na vaše příběhy a vyprávění se už teď těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.