Sobotní Noční linka: Těšíte se na jarní výletování a poznávání českých krás?

16. březen 2019

Jak moc máte zmapovanou naši krásnou zem? Kde vás to nadchlo a kam byste se ještě rádi podívali? Vracíte se na místo, které je vaší srdeční záležitostí, protože jste tam něco moc hezkého prožili? Považujete se za turisty? Míříte za historií, památkami a nebo raději do přírody a našich hor?

Ať už se vypravíme do jakéhokoliv kraje naší země, je na co se dívat, co obdivovat. Jsou místa, ke kterým má člověk bližší vztah a proto se na ně i rád vrací. Naše země je plná nádherných míst a památek a za celý lidský život bychom ji nestačili poznat,probádat. Co bohatství a krásných míst nabízí. Mnoho z nás se už určitě těší na jaro až zbalíme batoh a vyrazíme.

Lidé plánují trasy výletů a nebo vyrážejí "naslepo". Kde to máte rádi vy a nakolik máte Čechy, Moravu a Slezsko probádané? O tom si budete povídat v Noční lince s moderátorem Karlem Sladkým.

Karel bude rád, když se připojíte a podělíte se i o své cestovatelské zážitky. A možná už máte jasno i v tom, kam byste rádi vyrazili letos na jaře, jaká místa zatím ve vašich cestovatelských příbězích chybí a proto byste je chtěli navštívit. A jaké místo je vaší opravdu srdeční záležitostí a proč?

Na vaše příběhy a vyprávění se už teď těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Příspěvek k tématu můžete už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio