Princezny mužského pohlaví, Cinghiali a Žer slimáky, to jsou vítězové extrémního závodu Jindřichohradecký Lev

5. červen 2023

Extrémní závod Jindřichohradecký Lev přilákal 700 sportovců. Sportovní ozvěny byly u toho, když závodníci, kteří zdolali velmi náročnou trať s překážkami, opouštěli s medailemi na hrudi vojenský areál.

„Bylo to parádní jako každý rok. Jezdíme sem od začátku a ten závod se posunuje výš a výš. Líbí se nám, přijedeme znovu,“ chválil Lukáš Hávaz týmu Workout Počátky.

V kategorii smíšených týmů závod Jindřichohradecký Lev vyhrálo družstvo, které si říká Cinghiali. Mezi mužskými týmy Princezny a mezi ženskými týmy Žer Slimáky. V mužích byl nejrychlejší Jan Uksa, v ženách Lenka Dvořáková.

autor: Kamil Jáša
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...