Pondělní Noční linka: Dáváte si v novém roce nějaká předsevzetí?

7. leden 2019

Patříte mezi skupinu lidí v naší společnosti, která si dává do nového roku předsevzetí? Pokud ano, tak jaká? Podařilo se vám je naplnit? Pokud si předsevzetí nedáváte, mění se pro vás něco začátkem nového roku nebo jedete v zajetých kolejích? Co je pro vás v životě podstatné?

Začátek roku je příležitost jak začít jinak, lépe, šetrněji. Leden je často charakterizován jako měsíc nových začátků, nejrůznějších předsevzetí a cílů. Pokud je ale něčím opravdu rekordní, pak je to počtem pokusů ...Jaká jsou nejčastější novoroční předsevzetí? Přestanu kouřit, zhubnu, budu více šetřit atd. Jaká jsou či byla ta vaše?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...