Pátek: Ideální víkend

28. srpen 2015

Jaký je podle vás, vašich představ dokonalý víkend? Jak naplníte dva dny volna ať už pasivně nebo aktivně? Máte tip na příjemně prožitý víkend? Budete poslední prázdninový víkend ještě trávit s dětmi, vnoučaty a zamáváte s nimi letošním prázdninám?

Je před námi poslední prázdninový víkend. A každý má svou představu o tom, jak ho prožije. Pokud nebudete zrovna v zaměstnání, určitě se rozhodnete pro pasivní nebo aktivní odpočinek. Možná to bude nicnedělání, setkání s přáteli, rodinná sešlost nebo nějaká zajímavá akce. Ostatně i na ni můžete pozvat posluchače Studia Noc.

Po náročném pracovním týdnu možná relaxujete na zahradě nebo chatě, možná rádi sportujete, vypravíte se na túru, kolo nebo řeku a dost možná si právě teď ještě užíváte dovolenou. Představu o svém ideálním víkendu má určitě každý z vás a budeme rádi, když nám o té své, kterou se vám snad i daří realizovat, popovídáte v Noční lince Českého rozhlasu.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Současná Británie lichotivě i nelichotivě

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

Jiná Británie

Jiná Británie

Koupit

Aktuální sonda do britské společnosti. „Většina lidí při podpoře brexitu nemyslela na peníze z EU nebo celkově na ekonomiku. Měli strach z imigrace a znělo jim v uších prázdné heslo: „Chceme zpátky svoji zemi,“ říká v knize šéf cornwallské regionální správy John Pollard.