Nedělní Noční linka: Vaše životní posedlost a vášeň?

10. únor 2019

Co vás v životě hodně baví a naplňuje? Čemu věnujte moc rádi svůj čas? Je to nějaký koníček, záliba, nebo něco jiného? Čím jste v životě posedlí a co vás opravdu baví a hodně zajímá? Toleruje vám vaši posedlost životní partner?

Když je někdo něčím posedlý, má to moc rád, baví ho to, věnuje tomu svůj veškerý čas, který může. Možná je taková posedlost někdy i oříškem ve vztahu, ale pokud vám partner vaše koníčky a zájmy toleruje, pak můžete být spokojeni a máte štěstí.

Čím vším může být člověk v životě posedlý, jaké koníčky nebo adrenalin nutně patří do vašeho života? V čem se "vyžíváte" a co vás naplňuje radostí a pocitem štěstí? O tom si budete povídat v Noční lince s moderátorem Karlem Sladkým.

Stal se váš koníček vášní a nebo je to něco jiného? Na vaše vyprávění a příběhy o životní posedlosti a vášni se už teď moc těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.