Nedělní Noční linka: Léto a knížky

25. červenec 2021

Čtete také? Máte teď i více času nebo si svou oblíbenou knížku berete k vodě, na deku, na dovolenou? Co máte právě rozečteného? Jaká kniha je v této letní době vaší srdeční záležitostí? Co vás v poslední době chytlo, zaujalo? Jaké žánry máte rádi?

K létu knížky patří a bez knihy v cestovním zavazadle si mnozí dovolenou nedokáží představit. Číst se dá všude - ve vlaku, v autobuse, na dece, u vody i na chatě. Jak jste na tom vy?

Čtete přes léto víc? Berete si knížku nebo i více knížek na dovolenou a co vám knihy dávají? I na to se vás rád zeptá moderátor Noční linky Karel Sladký. K tématu mu můžete napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autoři: Karel Sladký , baj
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová