O pořadu Melodie podvečera

Tradiční hodinový pořad s nestárnoucími šlágry a telefonickými vstupy posluchačů, kteří mohou nechat zahrát písničku a poslat vzkaz svým blízkým, přátelům a známým.

Chcete-li poslat blahopřání k narozeninám, svátku, svatebnímu výročí či jiné slavnostní příležitosti, případně poděkovat písničkou za dobrý skutek, vyplňte údaje ve formuláři, který najdete ve spodní části úvodní stránky našeho webu.

Prosíme o odesílání elektronických objednávek s několikadenním předstihem, doporučujeme alespoň týden předem. Mimo běžnou pracovní dobu nelze žádost o písničku vyřídit.

Telefonické gratulace přijímáme během vysílání pořadu na čísle 221 554 411. Také můžete poslat v čase vysílání email na adresu vysilani@cb.rozhlas.cz.

Pravidla pořadu

Pořad Melodie podvečera je vyhrazen taneční hudbě, popu, folku a country. Dechovku v něm nehrajeme, ta je náplní Písniček pro radost.

Podmínky redakce Českého rozhlasu České Budějovice:

  • oslavencům hrajeme zpravidla v den výročí či svátku
  • jednomu oslavenci hrajeme maximálně jednu písničku
  • vyhrazujeme si právo upravit a zkrátit text gratulace
  • vyhrazujeme si právo na konečný výběr hudby
  • změna formulace textu či zařazení jiné než požadované písničky není důvodem k reklamaci ani k opakování gratulace, protože z kapacitních důvodů nelze vyhovět všem a je třeba zachovat pestrost ve výběru hudby
  • do pořadu nezařazujeme vzpomínky na zesnulé ani přání k nedožitým výročím
  • pořad neslouží k politické ani k firemní prezentaci, upřednostňujeme osobní a rodinné gratulace.

Upozornění: Současná legislativa nám neumožňuje poskytování záznamu pořadu Melodie podvečera. Pořad si můžete poslechnout zpětně (po dobu jednoho měsíce) na webu Českého rozhlasu České Budějovice v sekci Audioarchiv – Celodenní záznamy.

Historie:
Melodie podvečera se vysílají od roku 1998.