Herec a seriálový četník Zdeněk Junák naladí posluchače Českého rozhlasu na klidnou vlnu

20. březen 2020

Spojit a v daný okamžik uklidnit generaci seniorů v těchto nelehkých momentech. Působit proti trudomyslnosti a zajistit této skupině posluchačů, která nemá vždy přístup na internet a sociální sítě, vzájemný kontakt mezi sebou. To si klade za úkol společný pořad regionálních stanic Českého rozhlasu Na klidné vlně se Zdeňkem Junákem.

Posluchači se mohou spojit s moderátorem pořadu, který je optimistou a nosičem pozitivní energie (koneckonců bývalý seriálový četník, o kterého se lze v těžkých chvílích opřít).

Mohou si s ním popovídat, sdělit mu, jak snášejí současnou situaci, kdy se celá země snaží zastavit šíření nákazy koronavirem. Zároveň mohou poslat vzkaz spolu s písničkou napříč celou republikou svým dětem, vnoučatům, kamarádům a známým.

Spojili jsme se v těchto těžkých chvílích, abychom byli napříč republikou spolu, všechny regionální stanice Českého rozhlasu jako jeden tým, a aby všichni naši posluchači společně táhli za jeden provaz proti chmurným myšlenkám.

Nalaďte si od pondělí 23. března v čase 9:04-10:00 pořad Na klidné vlně se Zdeňkem Junákem. Do studia můžete volat na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail srdcovky@rozhlas.cz.

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.