Herec a seriálový četník Zdeněk Junák naladí posluchače Českého rozhlasu na klidnou vlnu

Spojit a v daný okamžik uklidnit generaci seniorů v těchto nelehkých momentech. Působit proti trudomyslnosti a zajistit této skupině posluchačů, která nemá vždy přístup na internet a sociální sítě, vzájemný kontakt mezi sebou. To si klade za úkol společný pořad regionálních stanic Českého rozhlasu Na klidné vlně se Zdeňkem Junákem.

Posluchači se mohou spojit s moderátorem pořadu, který je optimistou a nosičem pozitivní energie (koneckonců bývalý seriálový četník, o kterého se lze v těžkých chvílích opřít).

Mohou si s ním popovídat, sdělit mu, jak snášejí současnou situaci, kdy se celá země snaží zastavit šíření nákazy koronavirem. Zároveň mohou poslat vzkaz spolu s písničkou napříč celou republikou svým dětem, vnoučatům, kamarádům a známým.

Spojili jsme se v těchto těžkých chvílích, abychom byli napříč republikou spolu, všechny regionální stanice Českého rozhlasu jako jeden tým, a aby všichni naši posluchači společně táhli za jeden provaz proti chmurným myšlenkám.

Nalaďte si od pondělí 23. března v čase 9:04-10:00 pořad Na klidné vlně se Zdeňkem Junákem. Do studia můžete volat na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail srdcovky@rozhlas.cz.

Spustit audio

Související