Budějovičtí gymnazisti vybízejí k zamyšlení nad událostmi v roce 1989
17. listopad 2014
Čtvrtstoletí svobody v Českých Budějovicích oslaví také současní studenti. Dvě gymnázia se zapojila do projektu Díky, že můžem!
Studenti chtějí prostřednictvím koncertů i přednášek pobídnout k zamyšlení nad rokem 1989.
Festival na své škole uspořádali studenti Gymnázia Česká. Mladí lidé z Gymnázia Jana Valeriána Jirsíka připravili pětidenní denní program pro všechny generace.
Pondělní program začne lampionovým průvodem večerními Budějovicemi. V úterý si organizátoři připravili přednášky i koncert. Další dny budou věnované literatuře, filmu a výtvarnému workshopu. Celý festival uzavře Retro party ve stylu filmu Rebelové.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Trump slaví osmdesátiny jako nikdo před ním: Bojové zápasy, odložený summit G7 i protestní koncert
-
Modrý kodex? ODS je rozpolcená. Kupka se musí rozhodnout, na jaké je straně, myslí si Dolejší
-
Amerikanista: Trump je egomaniak. Kdyby mohl, tak nechá svůj portrét vysekat do Mount Rushmore
-
V Chorvatsku se srazily dvě lodě. Nehodu nepřežili tři Češi, jeden člověk se pohřešuje