Sobotní Noční linka: Motorkáři a motorkářky

1. říjen 2022

V první říjnový den před 60 lety se do tehdejšího Československa po 75 dnech vrátila výprava Ivana Milana Jedličky, Jiřího Brabence a Václava Potužníka, která na malých motocyklech dojela až k Rudému moři.

Možná že výročí téhle události je tím pravým okamžikem oslovit v Noční lince motorkáře a motorkářky a zeptat se jich třeba na to, jaká byla letošní sezóna.

Kam jste se během ní na dvou kolech dostali, co všechno jste zažili na nově objevených místech? A už jste sezónu ukončili a váš motorový oř už odpočívá v garáži?

O své vášní pro jednu stopu se v dnešních dvou hodinách Noční linky s Borkem Kapitančikem budou moct rozpovídat ženy a muži, pro které je motocykl synonymem svobody, cestování a poznávání. Telefon do studia je 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?