Sobotní Noční linka: Kdybyste mohli pozvat na večeři jednu slavnou osobnost (ať už současnou nebo z historie), kdo by to byl?

11. únor 2023

Dnes se v Noční lince pokusíme zasnít a zkusíme si představit, že máme možnost pozvat na večeři kohokoli, koho obdivujeme. 

Kdo by to byl? S kým byste chtěli sedět u jednoho stolu a povídat si o všem možném? Byla by to nějaká slavná herečka nebo zpěvák? Byla by to osobnost česká nebo zahraniční a současná nebo z historie? 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...