Pondělní Noční linka: Jak jsem stál/a poprvé na lyžích aneb zimní sporty

2. leden 2023

Sněženky a machři v Noční lince!

Dokážete si vybavit, jak vypadaly vaše první lyže? Od koho jste je dostali? Nebo jste si je vyrobili sami? Kdy, kde a jak jste začali s lyžováním? Jezdili jste na nich odmalička nebo jste na nich stáli až v dospělosti? A jaké byly první největší skoky a pády? Skončili jste někdy v rybníku nebo i jinde? Pamatujete na školní lyžařské výcviky? Jak probíhaly? Jaké jiné zimní sporty máte rádi? Vyráběli jste si vlastní sáně? Sledujete rádi televizní přenosy různých zimních her?

Zimní radovánky ve sněhobílé nadílce patří často k těm nejlepším, co si pamatujeme z dětství, tak si na to pojďme společně zavzpomínat. 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...