O pořadu O knihách s knihovnicí
Rubrika pro všechny čtenáře a knihomily o tom, co stojí za to číst.
Každou neděli se dozvíte, co se děje na jihočeské knižní a čtenářské scéně. S některou z knihovnic probereme, co stojí za to přečíst.
Řeč nebude jen o beletrii či poezii pro dospělé, ale dostane se i na tipy na knížky pro děti nebo zajímavou populárně-vědeckou literaturu. A to vše doplněno ukázkami z knih a rozhovory s autory nebo vydavateli.
Historie pořadu:
Rubrika se vysílá od února 2016.
Pořad připravují
Další pořady
-
Divadlo pro vaše uši
Ponořte se do hlubin archivu mluveného slova a vychutnejte si to nejlepší v podání legendárních českých herců, komiků a vypravěčů.
-
Folkový antikvariát
Pořad, který se zabývá prezentací písní a interpretů z dob převážně minulých. Je tedy jakýmsi opakem novinkových hitparád.
-
Desky, pásky, vzpomínky
Písničky, které provázely život slavných muzikantů. Vyprávění hudební osobnosti o svém životě, inspiraci, rodině i přátelích, spoluhráčích a dalších zajímavostech.