Nedělní Noční linka: Jakou nejzbytečnější věc jste si v životě koupili?

13. červenec 2025

Patříte k těm, kteří rádi nakupujete a jste schopni utratit peníze za věc, o které předem víte, že je zbytečná a že ji vlastně vůbec nepotřebujete? Podlehli jste někdy reklamě a při prvním použití zakoupeného přístroje jste zjistili, že je k ničemu? A kolikrát v životě jste si nechali poslat zázračné prášky na hubnutí a přestože jste nezhubli ani dek, koupili jste po čase zase jiné?

O zbytečnostech, které jsme kdy koupili třeba i z reklamních inzerátů, bude naše Noční linka.

Na vaše příběhy se v dnešní Noční lince z Prahy už teď těší Jitka Lukešová.

Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz, případně využijte webový formulář www.rozhlas.cz/linka.

tomáš|po operaci srdce zaplatil v Konstantinových lázní poplatek na 28 dní a po 8 dnech je opustil pro značnou nespokojenost.
Pavel ze Židlochovic|Krásný večer nádhernou noc co se týče věcí za které utrácím a jsou naprosto zbytečné a vůbec nepotřebuje v mém životě a byl bych nejradši kdybych peníze vůbec za tyto věci neutrácel tak souhlasí občas mi udělají pěkný vítr v peněžence a je to naprosto zbytečná útrata peněz nebylo tomu vždycky tak ale občas je to docela velká smršť sice každý máme nějakou svou neřest ale nic se nemá přehánět tak jestli je na tom někdo s jakoukoliv věcí podobně tak mu přeji i sobě ať tomu vyhlásíme boj držím palce a přeji dobrou noc a neutrácejte zbytečně jsou věci za které stojí investovat
Allena |Koupím co je pěkné na sebe peníze budou a my ne zdravím...

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Závěr příběhu staré Karviné, který měl zůstat pod zemí

Karin Lednická, spisovatelka

kostel_2100x1400.jpg

Šikmý kostel 3

Koupit

Románová kronika ztraceného města - léta 1945–1961. Karin Lednická předkládá do značné míry převratný, dosavadní paradigma měnící obraz hornického regionu, jehož zahlazenou historii stále překrývá tlustá vrstva mýtů a zakořeněných stereotypů o „černé zemi a rudém kraji“.