Malina Brothers & Kateřina García / 2018

11. listopad 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Pořad Písničkové rozhovory, který připravují Pavlína Jíšová a její dcera Adéla Jonášová, si posluchači mohli užít živě. Hostem byla kapela Malina Brothers
0:00
/
0:00

Doširoka otevřenou písničkovou kolekci, složenou z bluegrassových instrumentálek přes country písničky s vůní romantické české „trempírny“, až ke skladbám s irskou melodikou a dominujícími irskými flétnami. To všechno si troufli dát na jednu desku Malina Brothers.

Pro trio bratrů Malinových, jinak špičkových instrumentalistů spjatých s kapelami Druhá tráva, Cop a Žalmanovým spolem, je vlastně muzikantským vedlejšákem.

Hlavní úvazky mají všichni zúčastnění jinde.

Ale nenechme se tím mýlit, album dostalo ve všech směrech náležitou péči a náramně se povedlo. Jako host na něm zpívá Kateřina García, což výsledek jen umocňuje.

autor: Martin Schuster | zdroj:
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...