Kuchařské čarování s Petrem Stupkou na výstavě Hobby

Jarní výstava Hobby na českobudějovickém výstavišti přináší tradičně pestrou nabídku květin, keřů, stromů nebo nářadí pro zahradu. V sobotu 11. května jste mohli navštívit rozhlasovou kuchyni kuchařského čaroděje Petra Stupky na jarní výstavě Hobby na českobudějovickém výstavišti. 

Petr Stupka připravil pro návštěvníky ochutnávku tradičních českých pokrmů. Podělil se s vámi nejen o tyto recepty, ale také o rady na přípravu dalších chutných kuchařských specialit. Stánek Kuchařského čarování jste jistě nepřehlédnet ani nepřeslechnet před pavilonem Z.

Kulinář Petr Stupka připravuje každé úterý po 9. hodině rozhlasový pořad Kuchařské čarování. Naladit si jej můžete na jihočeské frekvenci 106,4 FM nebo ze záznamu na webu budejovice.rozhlas.cz.

autor: Miroslav Tichák
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.