Kniha Bílá magie prozrazuje kouzla pro smytí stresu nebo přilákání lásky

2. květen 2016
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Voda, kapka, hladina

Kouzla pro každý den. Tak zní podtitul knihy Bílá magie, kterou vydalo nakladatelství Knižní klub. Její autorkou je Ileana Abrevová, která pochází z Kuby a nyní žije v Austrálii. Znalosti jí předal její otec, tradiční čaroděj, a ona je dále využívá.

Ve své knize popisuje například kouzla s kbelíkem vody, protože voda je element, který nám hodně pomáhá. Začněte tím, že si seženete bílý kbelík, abyste magicky spojili vodu s vesmírem. Dejte do něj vše, co konkrétní kouzlo vyžaduje, a vezměte si ho s sebou ke sprše.

„Osprchujte se jako jindy a na závěr připusťte do kbelíku vlažnou vodu. Strčte do kbelíku ruku, jemně vše pomíchejte a stále si vizualizujte své požadavky. Potom kbelík zvedněte a pomalu z něj na sebe obsah vylijte,“ píše Ileana Abrevová.

Až kbelík vyprázdníte, neoplachujte se. Vyjděte ze sprchy a jen velmi zlehka se osušte bílým ročníkem - spíše se ručníkem lehce poklepávejte, netřete se jím. „Tím jste se zapečetili, uzavřeli a zajistili, že se k vám negativní energie, které jste se právě zbavili, nevrátí. A naopak nově získaná energie ve vás zůstane,“ dodává autorka.

A co do kbelíku dát?

Smytí stresu
Do kbelíku dejte tři kapky levandulového oleje a nálev z půl šálku květů heřmánku. Stres bude vmžiku minulostí.

Smytí negativní energie
Do kbelíku dejte čajovou lžičku drceného kumínu, pár lístků čerstvé bazalky a jednu čajovou lžičku soli. Po použití z vás odejde negativní energie.

Přilákání peněz
Podrťte tři hřebíčky (koření) s větším kouskem skořice a sezamovými semínky. Směs nasypte do bílého kbelíku. Nejlepším dnem na toto kouzlo je úterý, ale můžete ho provádět, jak často chcete.

Přilákání lásky
Abyste přilákali lásku, po které toužíte, připravte si do kbelíku červené růže, dvě kapky esenciálního oleje z máty peprné a hrst čerstvé bazalky.

Zastavení ošklivých klepů o sobě
Naplňte kbelík horkou vodou, přidejte jednu velkou lžíci šalvěje, velkou lžíci rozmarýnu a hrst petrželové natě. Nechte vše asi třicet minut louhovat. Před sprchováním dobře promíchejte. Až se osprchujete a dokončíte kouzlo s kbelíkem, sesbírejte ve sprše petržel a vyhoďte ji spolu s klevetami do popelnice.

Kniha Bílá magie Ileany Abrevové, kterou vydal Knižní klub

Všechny články k pořadu Dámská jízda najdete ZDE.

Spustit audio