Jak nahlodat něčí sladký život? Temné téma má thriller Poslední paní Parrishová

8. březen 2018

Společným debutem dvou amerických sester je kniha Poslední paní Parrishová. Vydali ji pod pseudonymem Liv Constantine. Nyní vyšla v češtině v nakladatelství Domino. Thrillerem zalistovala autorka pořadu Dámská jízda Mirka Nezvalová.

Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží. Přímo před očima má vzor toho, jak by mohl její život vypadat. Jak by měl vypadat.

Daphne Parrishová je blonďatá bohyně, která bere svůj luxusní život jako naprostou samozřejmost. Společně se svým manželem patří k místní honoraci, mají peníze, moc, obdiv, navíc dvě krásné dcerky… Proč by někdo měl mít všechno, zatímco jiný nemá nic?

Amber by se při pohledu na Daphne možná zadávila závistí, ale to se nestane. Má totiž plán, jak sladký život své sokyně postupně nahlodat a zničit, aby mohla v závěru nastoupit na její místo.

Psychothriller Poslední paní Parrishová provádí nejtemnějšími zákoutími lidské mysli a prostřednictvím celé řady nečekaných zvratů může čtenář až do konce jenom hádat, jak to všechno nakonec dopadne.

Všechny články k pořadu Dámská jízda najdete ZDE.

Spustit audio