Českobudějovičtí hokejisté podlehli Mladé Boleslavi v dalším kole skupiny o udržení v extralize
Kladenští hokejisté deklasovali ve skupině o udržení v O2 extralize Znojmo 5:1. Vítězství si připsala také poslední Mladá Boleslav, když porazila České Budějovice 2:0 a dál živí naději na udržení v extralize.
Domácí Mladá Boleslav jako tradičně slušně zvládla úvodní dějství a Bauerova dělovka od modré čáry jí zajistila vedení. Postupem času ale Mladoboleslavští ztráceli na jistotě a začali se bát o výsledek. Až ve 46. minutě průnik Důrase zakončil Zíb a zvýšil na 2:0.
Hosté v závěru sáhli k power-play, ale výsledek se jim zkorigovat nepodařilo.
Výsledek: BK Mladá Boleslav - Mountfield České Budějovice 2:0 (1:0, 0:0, 1:0).
Branky a nahrávky: 7. Bauer (Handlovský, Novák), 46. Zíb (Důras). Rozhodč í: Fraňo, Kubeš - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 3:4, navíc Sičák, Frolo (oba Č. Budějovice) 10 min. Bez využití. Diváci: 2354.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
‚Stát selhal.‘ Soud ‚přelomovým‘ rozhodnutím uznal, že Česko shromažďuje data z mobilů protiprávně
-
Násilný exces pražského policisty. V průchodu ztloukl obuškem muže, pak si na něj klekl a pokračoval
-
Obchodník s Ukrajinou. Trumpa osud země nezajímá, zároveň právě on drží klíč k jednáním o míru
-
I řeholnice jdou s dobou: Aplikace na modlení, Wi-Fi v klášteře i šíření víry na sociálních sítích