Velká jarní soutěž o zahradní traktůrek v hodnotě 100 000 Kč!

Vítězem velké jarní soutěže roku 2024 a šťastným majitelem zahradního traktůrku VARI se stal Radek Šulc z Koutů na Chrudimsku. Gratulujeme!

Zahradní traktůrek Vari už se zabydlel u svého nového majitele. Slavnostní předání traktůrku za 100 000 korun se uskutečnilo 23. května 2024 odpoledne. Na zahradě rodiny Šulcových čekal na předání nejen šťastně vylosovaný Radek, ale i jeho rodiče a kolega z hlinecké firmy, kde Český rozhlas poslouchají.

„Český rozhlas poslouchám hlavně dopoledne přímo u stroje. Dělám kovoobrábění přes počítač, takže někdy nemůžu poslouchat všechno, ale tentokrát jsem si dal pozor a vyplatilo se to,“ říká šťastný výherce z hlinských Koutů.

Celá rodina Šulcových měla z výhry ohromnou radost. Za jejich rodinným domem jsou totiž velké travnaté plochy, které zatím sekali méně výkonnými stroji. Traktůrek jim teď zjednoduší práci.

„To je ale úplná škoda ho zamazat,“ usmívá se maminka Radka Šulce Helena Šulcová. Sama se řízení tohoto stroje vzdá. K mechanizaci podle svých slov netíhne, zato chlapi v rodině se budou o traktůrek zřejmě přetahovat.

Praktické informace rodině ochotně poskytl Zdeněk Šetek ze společnosti Vari Libice nad Cidlinou. „Je to traktůrek, který už něco vydrží. Má dvouválcový motor, tlakové mazání a palivové čerpadlo, dá se s ním jezdit ve svahu,“ popisuje výhru Zdeněk Šetek a pokračuje:

„Traktor má hydro převodovku, jak intenzivně šlápnu, tak rychle pojede, řazení není. Brzda je jak provozní, tak zároveň parkovací. Startuje se tak, že dáte páčku úplně dopředu, při studeném startu si podržíte sytič nahoru a otočíte klíčkem,“ instruuje Zdeněk Šetek a nový majitel Radek Šulc se bez zaváhání rozjíždí a za chvíli mizí z dohledu.

Celý duben jste mohli ve vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu soutěžit o zahradní pomocníky. Hlavní cenou velké jarní soutěže byl zahradní traktůrek v hodnotě 100 000 korun. Zkusíte to za rok i vy?

Takhle probíhalo losování 2024

Pravidla soutěže >>

Regionální stanice Českého rozhlasu

Nejnovější články

Stránky

Partneři