Vánoční strom na náměstí Přemysla Otakara II. už svítí
29. listopad 2020 18:30
Jeden z devíti stromů nazdobených v Českých Budějovicích září přímo na náměstí. Vánočně osvětleny jsou od neděle také obě kašny v parku Na Sadech a ulice v centru města.
V předchozích letech byli budějovičtí občané zvyklí, že tradiční oslava rozsvícení vánočního stromu na náměstí Přemysla Otakara II. se vždy konala v sobotu předcházející první adventní neděli v 16.30 hodin. Letos to epidemiologická situace nedovoluje.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
V 92 letech zemřela Zdena Mašínová, dcera odbojáře Josefa Mašína a sestra Josefa a Ctirada
-
Pokud děti začnou s druhým jazykem později, není to katastrofa. Výsledky jsou srovnatelné, tvrdí ředitel
-
Covid měli kluci naplánovaný, řekl na besedě s Rajchlem. Teď nastoupil na vnitro jako šéf sekce
-
Francouzského zpěváka Bruela vyšetřují za znásilnění a obtěžování. Jeho písně v Česku zpívala Zagorová