Uterý: Vánoční vzkazy a přání

22. prosinec 2015

Jaké je vaše velké přání, které byste rádi nechali naplnit právě teď, o Vánocích? Jaký dárek byste rádi dostali? Je něco, co byste někomu rádi teď, v době Vánoc, vzkázali? Něco, co jste někomu třeba už nestihli říct, nebo si netroufli?

Už pozítří Štědrý den nastane... Psát teď Ježíškovi svá přání, na to už je trochu pozdě a také už jsme na to velcí a necháváme tyto radosti dětem, viďte… Ale víte co? Protože tyto adventní noci jsou magické, pojďme svá přání vyslovit nahlas, tady v Noční Lince.

Jaké je to vaše velké přání, o které byste rádi poprosili třeba "tam nahoru" a vyslali energii svého vzkazu do světa? Je něco, co byste někomu rádi teď, v době Vánoc, vzkázali? Něco, co jste někomu třeba už nestihli říct, nebo jste si netroufli? Je možné to alespoň částečně napravit třeba i anonymně prostřednictvím právě naší Noční linky.

autor: zos
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...