Sobotní Noční linka: Astrologie - život ve znamení zvěrokruhu

4. červen 2022

Názory na astrologii dělí společnost na několik táborů. Jedni ji považují za naprostý nesmysl, druzí připouštějí, že by na ní přece jen mohlo něco být, a poslední jí bezmezně věří. Jak jste na tom vy? 

Jaký máte názor na horoskopy? Věříte jim? Vyhledáváte je v tiskovinách nebo na internetu? Plní se vám astrologické předpovědi? Potvrdili byste jejich pravdivost nebo je jednoznačně odsoudili? Víte, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili? Věříte, že znamení zvěrokruhu ovlivňuje povahové rysy člověka? Zkoumali jste to někdy blíže a myslíte, že na vás charakteristika znamení sedí? Nebo je to holý nesmysl? V jakém znamení jste se narodili a jací byste tedy “měli být“? A jací jste doopravdy? S jakými znameními si nejlépe rozumíte? Hledali jste snad i partnera podle znamení?

Dnešní Noční linka Českého rozhlasu bude o důvěřivosti lidí k astrologickým výkladům. 

Vaše příspěvky nám můžete psát na rohlas.cz/linkakde si můžete také přečíst vzkazy ostatních. K dispozici je email nocnilinka@rozhlas.cz a v době vysílání můžete volat studio ve Zlíně 731 800 900.

Na povídání s vámi se těší Jarka Barboříková.

Jiří s Olomouce nejvěrnější posl|Hezké brzké ráno nedělní přeje nejvěrnější posluchač Jirka se Stupkové s Olomouce, děkuji za upřímnost a přátelství s pozdravem Jirka s Olomouce ♥️
Jitka|Kartarka MISA KUDLACKOVA co rikal ten pan vyvestila ze zna horoskop ANDREJE BABISE ze nikdy nebude prezidentem.- dobrou noc
Karlos|By mě tedy moc zajímalo, kdo z nás ví, ve které minutě(+- půl hodina) se zrovna narodil....když je to pro stanovení přesného horoskopu takhle důležité. Pokud to nevíme tak je náš horoskop vlastně téměř o ničem. Dle vyjádření astrologů. Já jsem ryba a možná taky ne!? :(
frantisek svaricek|DOBRÝ VEČER P.JARUŠKO A POSL.N.L.MOJE NAROZENI JE VE ZNAMENÍ RAKA,TOTO NAROZENÍ MAJÍ TAKY JULIUS CÉZAR,LUIS AMSTRONG,OLGA HAVLOVA,FR.RINGO ČECH,HELENA VONDRÁČKOVÁ,JIŘÍ KRAMPOL,KAREL GOTT,STÍM MÁM SPOLEČNÉHO MOŽNÁ TO ŽE TU KÁRU TÁHNU V OSMDESÁTÍ LETECH JAKO ON.JINAK MOJE MANŽELKA JE ŠTÍR A TAKY TO TÁHNEM SPOLU UŽ 62 ROKŮ.JEŠTĚ JEDNOU VÁS ZDRAVÍ FRANTIŠEK ZE ŽIDLOCHOVIC.
Daniela z Prahy|Moc hezké téma. Domnívám se, že znamení, v němž jsme se narodili, ovlivňuje náš naturel, byť bychom se tomu snažili nevěřit. Neznamená to, že bychom se rozdělili do dvanácti skupinek a byli jako podle šablony. Ale jisté rysy najdeme. Už od útlého mládí. Mám vnuka štíra, který od mládí sedával u leporel a pozoroval dění okolo. Příliš se nezapojoval do kolektivu. Další vnuk je lev. Jeho ego je zřetelné a do všeho se rozhodně vrhá, běhá mezi děti, které předtím neviděl. Babička, rodiče i já jsme Panny. Každý byl jiný, ale cosi nás pojilo. Puntičkářství a spolehlivost. Dlouho jsem nechápala manžela, který je rozený ve znamení Vah. Byl schopen uprostřed práce si lehnout a odpočívat. To Panna nechápe. Ale pro Váhy je to naopak typické. Dnes to vím a už se nedivím. Seznámit se s charakterem jednotlivých znamením je přínosné. Dětem se podle toho mohou vybírat i hračky. Jistě seriózně sestavený osobní horoskop může být informativní, ale věřit horoskopům v časopisech je pošetilé. Vesmír je součástí našeho života a pokud přijmu zákonitosti přírody, pak respektuji i to, že jsem se v tom či onom znamení nenarodila náhodou. Kdo má zájem najde v tomto směru poučení a kdo nevěří, ať si s tím hlavu neláme. Ezoterika není pro každého. Dobrou noc.Daniela
Petra z Pardubic|Dobrý večer, jsem narozená ve znamení Vodnáře. Mám ráda vodu, Španělsko, psy, koně, kočky a delfíny. Na horoskopy věřím částečně. Petra z Pardubic
Sylva|Dobrý večer, horoskopy si přečtu na pobavení a okamžitě je pouštím z hlavy. Kdysi dávno jsem si objednala horoskop (dělal ho počítač) na každý den jednoho měsíce a horoskop partnerský. Jenže přišel v angličtině a když mi ho kdosi přeložil, už bylo "po termínu". Tak jsem se dozvěděla že jsem v tom měsíci měla zemřít, V té době jsem měla jen zánět v zubu který jsem přežila :-) Partnerský horoskop nelhal, soužití nedoporučil z oprávněných důvodů. Dále říkal že se budeme setkávat (neplánovaně) vždy po letech, což se vyplnilo. Přeji všem dobrou noc.

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

Zmizelá osada

Koupit

Dramatický příběh viny a trestu odehrávající se v hlubokých lesích nenávratně zmizelé staré Šumavy, několik let po ničivém polomu z roku 1870.