Sobota: Ach, ta láska nebeská

29. srpen 2015

Není nám už 17, jsme dospělí, máme děti, z rozličných důvodů jsme se rozvedli a tu, hle, najdeme člověka, se kterým si rozumíme, který je věkově odpovídající, život začíná být zase krásný. Jenže pozor, vy máte děti z předchozího vztahu a on či ona rovněž.

Jste-li žena, většinou máte svoje děti stále u sebe a partnerovy potomky vídáte o víkendech. Mnohdy vám to stačí. Ovšem nevlastní tatínek se s vašimi ratolestmi vídá každý den. A co si budeme povídat, taková puberta je složitá ve fungující rodině, natož tam, kde dítě praví: „Ty nejsi můj otec (matka), tak mlč!“

Jak jste se sžili s dětmi svých partnerů? V kterém věku je to podle vás nejlepší? Pomozte svým příkladem těm, kteří se nacházejí na počátku vztahu s dětmi svého partnera.

autor: Marcela Vandrová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...