Pondělní Noční linka: Kam byste se rádi vrátili?

24. červen 2024

Přichází chvíle vzpomínek a představ. Kam byste se rádi vrátili? Nechceme mluvit jen o místech, ale i o okamžicích, obdobích a událostech, které nám zůstaly v paměti hluboko zapsány. 

Připojte se k nám a pojďme společně prozkoumávat téma návratu - návratu k místům, časům a zážitkům, které pro nás mají zvláštní význam.

Kam byste se rádi vrátili na dovolenou? Je to místo, kde jste zažili nezapomenutelné chvíle, nebo spíše toužíte po objevování nových destinací? Které období vašeho života byste si přáli zažít znovu? Byla to bezstarostná mládí, romantické chvíle, nebo možná nějaké zásadní události? Co byste udělali jinak, kdybyste se mohli vrátit zpět v čase? 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.