Páteční Noční linka: Když snění přeroste v život

15. březen 2024

Připravte se na večer plný vzpomínek a snů, kde se společně vrátíme do doby, kdy jsme měli velké sny a měli nekonečnou představivost o tom, čím bychom chtěli jednou být.

Otázka pro dnešní noc zní: Čím jste chtěli být jako malí? A splnilo se to? Sdílejte s námi své dětské sny, včetně těch, které se podařilo proměnit ve skutečnost. Jaké postavy, profese nebo hrdinové z dětských knih a filmů vás inspirovali k tomu, co jste chtěli v životě dělat? Nebo to byli vaši rodiče nebo kantoři, kdo formovali vaše budoucí povolání? Jak se vaše představy o tom, čím chcete být, měnily s průběhem času?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.