Nedělní Noční linka: Můj šestý smysl

3. říjen 2021

Máte něco jako šestý smysl? Někdy se pod šestým smyslem rozumí nejen intuice, ale i jakési nadpřirozené, mimosmyslové vnímání nebo vědecky nepopsaný přenos myšlenek či informací. Dáte na svůj vnitřní hlas? Stala se někdy vaše předtucha skutečností? Dokážete předpovídat, co se stane?

Pomysleli jste někdy na někoho a on se vzápětí ozval, i když jste nebyli ve spojení třeba léta? Když zazvoní telefon, tušíte, kdo je na druhém konci, než zvednete sluchátko? Varoval vás někdy vnitřní hlas, myšlenka nebo pocit - tohle nedělej, tam nejezdi, to neříkej, tam se nekoukej - a pak jste byli rádi? Zachránili jste se někdy nebo někoho díky šestému smyslu? Máme ho podle vás všichni nebo jen někdo? A je vaše intuice neomylná, anebo se na ni nemůžete spolehnout? Jaké jsou vaše příběhy plné předtuchy, divných pocitů, našeptávání vnitřního hlasu a další?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...