Nedělní Noční linka: Já mám takovou radost!

5. únor 2023

Úsměv trvá chvilku, ale někdy na něj vzpomínáme celý život. Vždyť smích léčí! Kdy jste se naposledy hlasitě rozesmáli a zvolali větu: Já mám takovou radost!?

Bylo to, když se vám něco povedlo nebo vás někdo něčím mile překvapil? Díváte se rádi na komedie? Čtete rádi vtipy? Kdo vás naposledy rozesmál? Dnes si budeme povídat o hormonech štěstí a dobré nálady.

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.