Jindřichův Hradec chce vybudovat akvapark
Jindřichohradecká radnice uvažuje o vybudování akvaparku. Zda dojde na realizaci této myšlenky bude jasnější až po schválení letošního rozpočtu. Podle informací, které nám poskytl redaktor Jihočeských deníků Bohemia Zdeněk Prager, by letní koupaliště se zábavnými prvky by mělo vyrůst poblíž plaveckého bazénu u rybníka Vajgar.
Město o realizaci takovéhoto projektu uvažuje již několik let, ale zatím nemá dostatek finančních prostředků. Zamýšlená stavba by přišla na několik desítek milionů korun. Pokud se podaří akvapark zahrnout do vznikajícího rozpočtu města, mohla by být jeho stavba zahájena již letos na podzim a dokončena v příštím roce.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Na farmě nechal utýrat krávy, přesto na ně podvodem žádal o dotace 15 milionů korun, píše státní zástupce
-
Nádrž před Lincolnovým památníkem ve Washingtonu má modré dno. Trump mluví o osobním vítězství
-
Jako řídit orchestr, popisuje generál NATO cvičení vzdušných sil. Tento týden začíná nad Evropou
-
Doma měla zlato a zbraně, teď ji čeká prázdná cela. Pád nejhledanější teroristky Německa