Exkluzivní koncert v sále Českého rozhlasu. Lenka Filipová vystoupí v Českých Budějovicích

11. říjen 2018
Populární zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová

Populární zpěvačka a respektovaná kytaristka Lenka Filipová zazpívá v budějovickém studiu Českého rozhlasu. Tento jedinečný koncert se uskuteční ve středu 31. října od 19 hodin ve studiovém sále. 

Vesměs „zamilované“ písničky Lenky Filipové jsou dobrým příkladem kultivovaného šansoniérského popu, který nepodléhá módním výkyvům a má stále mnoho věrných posluchačů a příznivců.

Při českobudějovickém rozhlasovém koncertu Lenku Filipovou doprovodí rodilý Angličan, hráč na keltskou harfu Sean Barry a klávesista Ondřej Hájek.

Lenka Filipová, která na pražské konzervatoři poznala Štěpána Raka a pokračovala u profesorů Štěpána Urbana a Milana Zelenky, absolvovala počátkem 70. let  kytarové konzultace u vyhlášeného kytaristy uruguayského původu Oscara Cácerese. 

Studium klasické kytary a samozřejmě pobyt ve Francii ovlivnily v dobrém cestu Lenky Filipové, která je lemována řadou moc pěkných písniček, zdařilých nahrávek i pozoruhodných koncertů. A každý z nich je tak trochu výjimečný. A takový bude i ten ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice.

Místenky na koncert Lenky Filipové získáte pouze ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice. Uslyšíte-li od 11. října v ranním nebo odpoledním vysílání její písničku, tak neváhejte a zavolejte k nám do studia na číslo 386 355 444. Dvě místenky na tuto exkluzivní hudební událost budou vaše.

Pravidla soutěže o místenky na koncert Lenky Filipové:

Soutěží se ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice od 11. do 31. října 2018 v ranním (čas 5:00 – 9:00) a odpoledním (čas 14:00 – 16:00) vysílání.
Každý posluchač může po dobu soutěže zvítězit pouze jednou.
Místenky se vyzvedávají v den koncertu nejpozději půl hodiny před začátkem. Po uplynutí lhůty nárok propadá.

Nebudete-li mít štěstí v soutěži, nezoufejte. Přijďte si koncert poslechnout z reproduktorů do naší kavárny v budově Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů 1.