Čtvrteční Noční linka: Od rozhodnutí k činu

2. prosinec 2021

Jste rozvážní a obezřetní, nebo impulsivní a vždy připravení? Jak dlouhý je u vás čas, který uplyne mezi myšlenkou a samotným činem?

A už to samotné rozhodování – počítá se ve vašem případě na minuty, hodiny, dny nebo týdny? Poučili jste se, že platí dvakrát měř, jednou řež, nebo jste kvůli dlouhému přemítání promarnili příležitost?

Jistěže je něco jiného rozmyslet si, co vše nakoupit před víkendem a něco jiného vybrat tu správnou matraci, místo dovolené či volit mezi použitými a zbrusu novými lyžemi, nicméně příběhy posluchačů na téma od rozhodnutí k činu bude náplní dnešní Noční linky s Borkem Kapitančikem.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...