Arpida zve na pohodový festival. Jejich klienti natočili i píseň s Tomášem Klusem

6. červen 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Tomáš Klus nahrál ve studiu Českého rozhlasu České Budějovice písničku Marie s kapelou K.R.B centra Arpida

Na neděli 9. června připravuje nezisková organizace Arpida další ročník charitativního hudebního odpoledne Arpiďácká pohodička. Hrát budou samozřejmě Nezmaři a Pekař.

Dále se můžete těšit na vystoupení českokrumlovské kapely Lakomá Barka a na koncert Voxela, který vystoupí se svojí zbrusu novou a skvělou kapelou. Přijďte si užít spoustu krásné muziky s letní atmosférou a podpořit nutnou rekonstrukci topného systému centra Arpida.

Tomáš Klus nahrál v budějovickém rozhlase písničku s kapelou K.R.B. centra Arpida

Tomáš Klus nahrál ve studiu Českého rozhlasu České Budějovice písničku Marie s kapelou K.R.B centra Arpida

Hudební studio Českého rozhlasu České Budějovice patřilo v neděli odpoledne skupině K.R.B. z centra Arpida pro hendikepované. Právě hendikepovaní hudebníci tu nahrávali společnou písničku se zpěvákem Tomášem Klusem.

Hendikepovaní hudebníci z Arpidy také nahrávali společnou písničku se zpěvákem Tomášem Klusem. Navázali tak na spolupráci se skupinou Vypsaná fixa a zpěvákem Pekařem. Premiéru videoklipu brzy uvidíte na youtube kanále Arpidy.

Moderátorka Hana Šoberová si o centru Arpida, zpívání a připravovaném festivalu povídala s ředitelem Markem Wohlgemuthem a PR manažerem Ondřejem Helebrantem.

autor: Český rozhlas České Budějovice | zdroj: Český rozhlas
Spustit audio