VIDEO: Wabi Daněk vystoupil v rozhlase s Ďáblovým stádem, hostem byla Epydemye

12. listopad 2015
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Wabi Daněk se sestavou Ďáblovo stádo ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. V pozadí jihočeská skupina Epydemye
0:00
/
0:00

Wabi Daněk, legenda mezi písničkáři, vystoupil 11. listopadu se sestavou Ďáblovo stádo ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Speciálními hosty koncertu byli vynikající hráč na foukací harmoniku Ondřej Konrád a jihočeská folková kapela Epydemye.

Vstupenky na Wabiho koncert nebyly snadno k mání - posluchači o ně soutěžili ve vysílání budějovického rozhlasu. První část koncertu jste slyšeli živě, tu druhou vám ze záznamu nabídneme v novoročním Hudebním večeru 1. ledna po 20. hodině.

Celý koncert ale natáčeli také rozhlasoví kameramani, takže se na něj můžete podívat také na kanálu Českého rozhlasu na YouTube.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.