Strakonické basketbalistky prohráli propastným rozdílem

8. prosinec 2003

Prvoligový tým basketbalistek Strakonic prohrál s mužstvem Gambrinus JME Brno rozdílem dvou tříd 33:104.

Zápas byl jednoznačnou záležitostí brněnských basketbalistek. V týmu Strakonic se střelecky dařilo pouze Musilové, která zaznamenala takřka dvě třetiny bodů svého týmu. Trenér Brňanek Bobrovský střídal rovnoměrně všechny hráčky. V závěru už byly Strakonice proti dokonalé brněnské obraně zcela bezradné a za poslední čtvrtinu zaznamenaly jen dva body.

Strakonice - Gambrinus JME Brno 33:104 (11:27, 22:58, 31:84) Nejvíce bodů: Musilová 20 - Uhrová 21, Santosová 16, Žirková 14, Veselá, Kováčová a Machová po 12, Vítečková 10. Rozhodčí: Kapl, Kadečka. Fauly: 12:12. Trestné hody: 6/4 - 11/8. Trojky: 1:4. Diváci: 250. Nejlepší hráčka: Žirková.

autor: čro čb