Při živé mikulášské nahrávce Písničkových rozhovorů se sešly samé ženy

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Živá nahrávka pořadu Písničkové rozhovory. K Pavlíně Jíšové a Adéle Jonášové se připojila formace Bababand a jako hosté Přelet M.S.

Fanoušci folkových zpěvaček Pavlíny Jíšové a Adély Jonášové si přišli na své 5. prosince ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice. Uskutečnila se tu veřejná nahrávka jejich hudebního pořadu Písničkové rozhovory.

Pavlína Jíšová a Adéla Jonášová zazpívaly společně s formací BABABAND a jako host vystoupila skupina Přelet M.S.

Hudební pořad Písničkové rozhovory se už druhým rokem zaměřuje nejen na folk, country a příbuzné žánry. O moderátorské křeslo se dělí písničkářka Pavlína Jíšová se svou dcerou Adélou Jonášovou, představitelkou mladé písničkářské generace. Pořad je koncipován jako rozhovor matky s dcerou o písních všeho druhu a rozmanitých názorech dvou generací na hudbu jako takovou.

Čas Písničkových rozhovorů při živé nahrávce patřil hlavně ženám. V pořadu, který si můžete poslechnout v odkazu výše, se představily Jana Ježková, Romana Žežulková, Romana Tomášková, Petra „ŠANY“ Šanclová, Pavlína Jíšová a Adéla Jonášová.