Pondělní Noční linka: Naplno i v důchodu!

15. leden 2024

Vítejte v Noční lince Českého rozhlasu, kde dnes budeme prozkoumávat, jak si plně užít důchodový věk. 

Důchodový věk může být obdobím plného odpočinku, nových zážitků a rozvoje osobnosti. Připravili jsme pro vás několik otázek, které vám pomohou objevit, jak co nejlépe využít tuto životní fázi.

Jak si užít důchodový věk naplno? Existuje něco, co jste vždy chtěli dělat, ale neměli jste na to čas během pracovního života? Jakými způsoby se zamýšlíte udržet fyzickou kondici a duševní pohodu v důchodovém věku? Jak se plánujete zapojit do komunity ostatních seniorů? Nebo už v nějakém společenství jste? Jaký význam má pro vás užívat si drobných radostí a chvil štěstí v každodenním životě?

Těšíme se na vaše inspirativní příběhy a zkušenosti! Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.