Pondělní Noční linka: Jak na dlouhodobou spokojenost?

15. duben 2024

Trvalá spokojenost znamená víc než prchavý okamžik štěstí. Ale jak jí dosáhnout? Vzpomenete si na okamžiky, měsíce či životní období, kdy jste se cítili spokojení?

Co za vaší spokojeností či štěstím stálo? Jaká cesta k ní vedla? Dlouhodobá spokojenost vychází z našich hlubších hodnot – jaké byly a jsou ty vaše? Patří tam rodina, vztahy s přáteli, hezká práce nebo koníčky?

V dnešní Noční lince se na vaše odpovědi bude těšit Lucie Hostačná. Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz, případně do webového formuláře níže.

autor: Lucie Hostačná
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.