Páteční Noční linka: Hlavně to v životě nevzdávat!

Znáte ze svého okolí někoho, kdo se dokázal poprat se životem, nepříznivým osudem, zdravotním handicapem? Možná jste to právě vy? Je pro vás někdo, kdo se dokázal poprat s nepřízní osudu, vzorem? Patříte také mezi věčné životní bojovníky, hledače síly a naděje? Jsou pro vás složité situace ve vašem životě výzvou, jak je berete? Zvítězili jste, když už jste to nečekali? 

Našli jste v sobě nečekaně sílu a chuť žít, vytrvat a vše zvládnout? Jaká byla vaše motivace?

Jsou vážně nemocní, po vážném úrazu, handicapovaní a přesto mají neskutečnou chuť a sílu žít a ještě rozdávají radost a naději ostatním. Víte o takových lidech?

Museli jste se i vy s nějakou hodně vážnou situací poprat a jak jste dopadli? Život je věčný boj, hledání, zdolávání překážek, vyrovnávání se s nepříjemnými a bolestnými situacemi.

Když už člověk nemůže, co mu pomůže? Držíte se Zátopkova hesla: Když nemůžeš tak přidej? O tom s čím jste se vy, vaši blízcí a známí poprali v životě si budete povídat v dnešní Noční lince s moderátorem Karlem Sladkým. Příspěvek k tématu můžete už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.