Novoroční Noční linka: Novoroční pozdravy a přání

1. leden 2020

Jaká jsou vaše největší přání, se kterými jste vstoupili do nového roku? Čekají vás letos nějaké změny, ze kterých třeba máte i trochu obavu a moc vám záleží na tom, aby "to" vyšlo? A co přejete svým blízkým?

Moje novoroční přání, které mám pro sebe i pro druhé, se týká mých a našich myšlenek, protože myšlenky tvoří svět. Tvoří realitu, ve které žijeme a budeme žít. Myšlenky jsou mocná energie a proto, že se stejné věci přitahují, tak harmonické myšlenky, plné lásky a světla se potkávají a spojují s dalšími podobnými energiemi. Tato síla pak může pomáhat zvládat třeba strach a nejistotu, které častokrát máme v duši.

autor: zos
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.