Nedělní Noční linka: Zákazník. Někdy jako malé dítě

19. květen 2024

Prodavačky, krejčí, číšníci, kuchaři, řemeslníci! Potvrdí se v dnešní Noční lince díky vašim zážitkům a historkám se zákazníky a zákaznicemi, že jsou někdy přinejmenším jako malé děti?

Některé nápady si nedají vymluvit, trvají na vlasové barvě, která jim nesluší, mávají slevovým letákem z minulého roku a dožadují se zboží, které už se nevyrábí?

Zážitky s nerozhodnými, zmatenými, tvrdošíjnými i pomalejšími zákazníky volejte 731 800 900, k písemnému kontaktu se studiem využijte e-mail linka@rozhlas nebo webový formulář níže. Na vaše příběhy se ve studiu bude těšit Borek Kapitančik.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.