Nedělní Noční linka: Stárnout je přirozené a zas nám bude o rok víc...

29. prosinec 2019

Je pro vás těžké smířit se s věkem? Jak ho vnímáte? Smějete se mu, berete ho jen jako číslo? Cítíte se natolik, kolik vám skutečně je a nebo snad i lépe? Co děláte pro udržení své psychické - tedy duševní pohody? A co tělo - jak na ně myslíte? Co vás nabíjí, omlazuje? Pečujete o sebe a nebo máte dobré geny? 

Slavíte a nebo jste od určitého věku na oslavy rezignovali? Dokázali jste svůj věk přijmout i se vším co k němu patří? Co je napsáno ve vašich vráskách? Z čeho se radujete i přes případné bolesti?

Pomalu uzavíráme další rok svého života,životní etapu roku 2019. Každý stárne, ale ne každý se dokáže se svým věkem vyrovnat, smířit. Někteří hledají elixír mládí, plastické chirurgy,jiní se usmívají a berou svůj věk jako realitu a přirozené plynutí času.

Někteří začnou svůj věk řešit, když zjistí, že mají na tváři více vrásek a jsou oslovováni - babičko, dědečku. Někteří jsou na to přímo alergičtí. Je pro vás věk důležitý a nebo ho neřešíte, protože jste duší mladí? Nejde spíš o to jakou má člověk přítomnou radost ze života?

Stárnout je přirozené a vrásky jsou naší součástí. Co si o tom myslíte? Na vaše příběhy a vyprávění se těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio