Nedělní Noční linka: Plesy, bály a tomboly

15. leden 2023

Chodíte (chodili) jste na plesy? Vyhledáváte reprezentativní plesy, a nebo dáváte přednost obyčejným vesnickým plesům a zábavám? Našli jste si na plese i svého budoucího partnera? Tančíte rádi? Jaký tanec byl váš? A co tombola? Kupovali jste si lístky do tomboly a vyhráli jste někdy něco?

Plesová sezóna 2022 je v plném proudu. Možná i vy už jste vyrazili. Na plesy mnozí vzpomínají rádi, protože přináší do života spoustu společenských zážitků, někdy i trapasů a legrace. Plesy a bály pořádají nejrůznější organizace - myslivci, hasiči, divadelníci a další. Na jaký ples ve vašem životě nezapomenete, protože jste na něm zažili něco výjimečného?

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová