Hokejisté Budějovic opět vyhráli

13. září 2004

Hokejisté Českých Budějovic, kteří touží po urychleném návratu do extraligy, vyhráli i ve svém druhém zápase v první lize.

Jihočeši v sobotu rozstříleli 6:1 Opavu a stejně jako další tři týmy mají plný počet šesti bodů.

Mezi kvarteto bez ztraceného bodu patří i nováček z Ostravy, která vyhrála 3:2 v Třebíči. Domácí se sice v první třetině ujali vedení, ale nováček soutěže z Ostravy ve druhé části vyrovnal a ve třetí odskočil na rozdíl dvou branek. Domácím se v závěrečné power play podařilo výsledek pouze kosmeticky upravit. Nesmírně dramatický zápas viděli diváci v Kadani, kam přijel finalista minulého ročníku první ligy z Berouna. Domácí sice vstupovali do třetí třetiny s dvoubrankovým mankem, za necelých jedenáct minut se jim podařilo zápas otočit. Pak ale berounský Slížek poslal utkání do prodloužení, v jehož čtvrté minutě završil hattrick a zápas rozhodl.

České Budějovice - Opava 6:1 (3:1, 2:0, 1:0) Branky: 11. a 21. Jančařík, 7. a 42. Hřebejk, 3. Sailer, 29. Štraub - 9. Zbořil. Rozhodčí: Vampola - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:0. Diváci: 1823.

autor: čro čb