Folková sezóna ještě neskončila. Kam vyrazit za hudbou?

6. září 2022

Léto už je skoro pryč, ale sezóna folkových koncertů a festivalů pokračuje dál. Upozorníme na několik festivalů, které ještě máme před sebou.

Poslechněte si pozvánky na poslední akce z letošní folkové sezóny Svojšický podzim a Starolískoveckej fesťák, na Folkování na statku v pardubické Apolence nebo na koncert česko-holandské bluegrassové zpěvačky Loes van Schaijk v Metylovicích.

Pozveme vás taky na Výroční koncert Marien a na hudební ochutnávky skupiny Wild West a Madalen do klubu Lucie v Hradci Králové. V kalendáriu pak hudební vzpomínka na Petra Kalandru.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko